Lakás (téglaépítésű) Eladó Budapest VIII. kerület - Luther utca

Eladó Budapest VIII. kerület Lakás (téglaépítésű)
34 m2Alapterület 2 Szoba
64 900 000 Ft Ár
Hitelkalkuláció folyamatban... Loading
378663Azonosító
További adatok

Udvari Kilátás

Felújított Állapot

Tégla Szerkezet

Elektromos Fűtés

Összkomfort Komfort

Utcán, közterületen Parkolás

Emelet Földszint

Nincs Lift

Kiváló Tömegközlekedés

Amerikai konyhás

Nincs Kertkapcsolat

1922 Építés éve

Közös költség 12 000 Ft

Felújított szuper lakások a Belvárosi forgatagban!

Kiváló helyen, a felújított II. János Pál pára tér szomszédságában, a Luther utcában eladó egy 34 négyzetméteres szépen felújított, kettéválasztott földszinti lakás.

Egy jó állapotú társasház földszintjén található udvari nézetű lakás, melyet két szuper kis hangulatos lakássá válaszottak. Ügyvédi megosztással és saját órákkal rendelkeznek, így mindkettő önálló lakásként funkcionál.

Az első lakás 20 négyzetméteres, amerikai-konyhás nappalival felszerelt és az állógalérián még egy 8 nm-es hálószoba növeli a hasznos területet.

A második lakás 14 nm-es, szintén amerikai-konyhás nappalival és a galérián hálószobával.

A fűtésről mindkét lakásban elektromos panelek gondoskodnak, a melegvízről pedig villanybojler. Remek ízléssel tervezett és berendezett lakások.

Mindkettőben jelenleg is bérlő lakik, ők tovább bérelnék a lakásokat, melyek teljes felszereléssel, bútorzattal kerülnek az új tulajdonos birtokába.

Bármilyen kérdése van, keressen bizalommal!
Gergicsné Veér Annamária

Gergicsné Veér Annamária

Hívjon bizalommal

+36-20-396-Mutasd!

További hirdetéseim

Ingatlaniroda
GDN Ingatlanhálózat - SZIGET
+36 24 656 320