Дача Продается Érsekcsanád - Üdülőterület

Продается Érsekcsanád Дача
75 m2Площадь 2 Комната
18 000 000 HUF Цена
379034Идентификация
Прочие данные

200 m2 Yчасток

Уличная вид

Отремонтированная Cостояние

Vegyes falazat Kонструкция

Другое отопление

Comfort Kомфортность

На улице, в общественном месте парковка

Slabý Общественный транспорт

No Американская кухня

Есть Есть сад

1985 Год строительства

Érsekcsanád Dunapart Üdülő övezetében árvíz védett területen, de mégis a Dunához Vajashoz rendkívül közel, csendes helyen, családbarát üdülő eladó.

A közelben gyalog megközelíthető párszáz méteren belül ,vendéglátóhelyek, csónaktárolási lehetőség akár vízen is, szabad strand és a horgászat szerelmeseinek is minden igényt kielégít.
Túrázási, kirándulni is van lehetőség, közelben a Kék Túra útvonal.
Az üdülő csendes környezetben, jól megközelíthető helyen, a műúthoz közel helyezkedik el. A házhoz tartozik egy gyönyörű kis telek és egy fedett terasz ahol sütögető helység is kialakítható. A ház folyamatos felújításon esett át kívül 15cm szigetelést míg belül 10cm-es kapott, így alkalmas a téli ott tartózkodásra is.
A teljes villany -és vízhálózat cseréje megtörtént.
Az alsó szinten található nagy nappali, konyha, fürdőszoba. A felső szint két szobából áll.
A víz fúrt kútról megoldott. A fűtésről egy gyönyörű cserépkályha gondoskodik míg a melegvizet új Ariston kazán biztosítja.
Ravasz Csongor

Ravasz Csongor

Звоните нам с доверием

+36-20-234- Показать

Другие объявления

Aгентств недвижимости
GDN Сеть недвижимости - SZIGET
+36 24 656 320

Перезвоните мне